Новини

Престольне свято нижнього храму на честь преподобного Серафима Саровського

У день пам’яті преподобного Серафима Саровського, 1 серпня 2023 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію у нижньому храмі на честь преподобного Серафима Саровського храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» з нагоди престольного свята.

Його Високопреосвященству співслужили: настоятель парафії та секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, благочинний Святошинського благочиння протоієрей Василій Алексик, голова Синодального соціально-гуманітарного відділу УПЦ протоієрей Сергій Екшиян, клірики та гості храму у священному сані.

Разом з владикою ректором та духовенством молились віряни та гості храму, а також голова Синодального відділу «Церква і культура», настоятелька Свято-Архангело-Михайлівського жіночого монастиря (м. Одеса) ігуменя Серафима (Шевчик).

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Наприкінці Літургії був звершений чин славління, після чого владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами, привітав настоятеля, священнослужителів та парафіян храму з престольним святом та благословив трапезу, яку парафія приготувала для вірян.

Життя храму
Made on
Tilda