Новини

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ХРАМУ ІВЕРСЬКОЇ ІКОНИ БОГОРОДИЦІ

У Світлий Вівторок, день вшанування Іверської ікони Божої Матері, 7 травня 2024 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, вікарій Київської єпархії, керівник Південно-східного вікаріатства міста Києва, та ректор Київської духовної академії і семінарії архієпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в храмі на честь Іверської ікони Божої Матері храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» з нагоди престольного свята храму.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель парафії та секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, благочинний Подільського благочиння протоієрей Валерій Кравець, настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» у місті Вишневе протоієрей Георгій Іващук, духовенство храму і гості у священному сані.

За Літургією були піднесені молитви про мир на українській землі; про позбавлення від ворога; щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки; про благословіння Боже людям доброї волі, які допомагають нужденним.

Після закінчення богослужіння відбулась хресна хода навколо храму під спів «Христос Воскрес», читання Євангелія та окроплення святою водою.
Після чого біля Іверської ікони Божої Матері був звершений чин славління. Владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирським словом, передав благословення і вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія настоятелю, духовенству та парафіянам храму з престольним святом. В свою чергу отець Віктор подякував Його Високопреосвященству за спільну молитву. Насамкінець владика Сильвестр благословив трапезу, яку парафія приготувала для вірян.
Життя храму
Made on
Tilda