Новини

Світлий Вівторок, 4 травня 2021 року

Світлий Вівторок, 4 травня 2021 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр очолив святкову Божественну літургію з нагоди престольного свята храму на честь Іверської ікони Божої Матері храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

Його Преосвященству співслужили: секретар Київської єпархії по м. Києву та настоятель храму протоієрей Віктор Іващук, благочинний першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, духовенство та гості храму у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика ректор звернувся до присутніх з архіпастирськими настановами.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння біля шанованої ікони в центрі храму був звершений чин славління. Після чого Преосвященний владика передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав настоятеля, духовенство та парафіян храму зі Світлим Христовим Воскресінням і престольним святом.

Прес-служба КДА / І. Розвадовський, О. Пилипенко

Життя храму
Made on
Tilda