Новини

ПРЕСТОЛЬНЕ СВЯТО ТА 5-РІЧЧЯ ПОЧАТКУ БОГОСЛУЖБОВОГО ЖИТТЯ У НАШОМУ ХРАМІ

Сьогодні велика радість для кліриків і прихожан храму на честь ікони Божої Матері "Іверська" - у нас престольне свято.

Сьогодні церковна громада відзначає 5-ту річницю початку богослужбового життя - 5 років тому у храмі вперше було звершено Божественну Літургію.

Богослужіння очолив Преосвященніший Сильвестр, єпископ Білогородський, вікарій Київської митрополії, ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий Південно-східним київським вікаріатством.

Його Преосвященству співслужили секретар Київської єпархії по місту Київ і настоятель храму протоієрей Віктор Іващук, а також гості у священному сані та духовенство храму.

Після Євангельського читання владика звернувся до прихожан і гостей храму з проповіддю.

За Літургією були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння біля ікони свята був звершений чин славління.

Після богослужіння владика Сильвестр привітав настоятеля, священнослужителів та парафіян храму з днем вшанування Іверської ікони Божої Матері та престольним святом храму.

“Сьогодні невеликий, але ювілей. Хочеться побажати усім вам, щоб милість Божа була з вами. Щоб Божа милість перебувала у добрих людях, які 5 років допомагали у будівництві храму. Хочеться побажати, щоб за 45 років, у 50-річчя цього храму, ви тут знову нас усіх зібрали. Дай Бог нам усім здоров'я, милості Божої та благословення Господнього”, - побажав владика Сильвестр настоятелю та прихожанам храму.

Владика передав благословення і вітання зі святом від Блаженнішого Митрополита Онуфрія та нагородив благодійників храму церковними нагородами.

Настоятель храму протоієрей Віктор Іващук подякував єпископу Сильвестру за його візит на храмове свято, молитву та духовну підтримку.

“5 років в історії – це небагато, це доволі короткий період часу. Однак для громади, яка тільки народилася та твориться – це досить багато. За цей час формується життя громади. Ще дуже багато потрібно зробити... Ми тільки ростемо, враховуючи те, що наша громада зародилася разом із цим мікрорайоном, який одночасно будувався. Сподіваємося, що Божою милістю ми будемо, працюючи, процвітати. Скільки Господь відведе, хотілося б попрацювати во славу Божу і робити те, до чого Господь покликав”, - підкреслив настоятель храму отець Віктор Іващук.

По завершенні богослужіння для прихожан та гостей біля храму була підготовлена святкова трапеза.

Життя храму
Made on
Tilda