17 лютого 2019 року, в Неділю митаря і фарисея у храмі Ікони Божої Матері “Іверська”, було відслужено Божественну Літургію, яку очолив настоятель храму, протоієрей Віктор Іващук.
Його Високопреподобію співслужили протоієрей Володимир Козачинський, ієрей Василій Клим та диякон Сергій Вознюк.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні. Після Євангельського читання з проповіддю до прихожан храму звернувся о. Віктор, на тему Євангельського читання, про зразок молитви митаря, та ціль християнина знайти в собі фарисея і досягнути смирення (дивіться відео в розділі “Проповіді”). Перед Причастям до прихожан храму з проповіддю звернувся вихованець 4 класу семінарії Бондар Василь, на на тему : “життя та труди преподобного Ісидора Пелусиотського”.

В кінці Богослужіння настоятель храму нагадав про те, що 25 лютого Престольне свято Іверської ікони Божої Матері та запросив всіх на архієрейську Літургію. Також, настоятель зауважив , що для бажаючих пізнавати щось нове при храмі діє: група тлумачення Святого Письма; психотерапевтична група «Орос» (більш детальна інформація вказана на нашому сайті в розділі «діяльність»).