6 січня, в храмі блаженної Ксенії Петербурзької (м.Київ, вул. Вишняківська, 1-а.), було відслужено святкову Божественну Літургію в честь престольного свята. Літургію очолив вікарій Київської Митрополії та ректор Київської духовної академії і семінарії, єпископ Сільвестр. Його преосвященству співслужили: секретар митрополії – протоієрей Віктор Іващук, благочинний – протоієрей Василій Біляк, настоятель храму – протоієрей Анатолій Яким та гості в священному сані. Розділити радість свята прийшло багато прихожан та гостей храму.

В кінці богослужіння, єпископ Сільвестр звернувся до прихожан з проповіддю, в якій наголосив про особливий подвиг юродства заради Христа, який і несла свята блаженна Ксенія. “Якби свята Ксенія зайшла в храм в наш час, то люд її би не сприйняв, як це було і в 19 столітті. Подвиг юродства заради Христа – це незрозумілий для простих людей стиль життя, але Дух Святий діє там, де ми часто не можемо логічно зрозуміти” – пояснив владика. По благословінню Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, за особливі труди перед Українською Православною Церквою були нагороджені прихожани храму, зокрема: Гнидюк Олександр Борисович орденом святого князя Ярослава Мудрого; Євтушенко Валентина Григорівна орденом святителя Луки архієпископа Кримського; Красовська Ольга Павлівна, Лузя Зоя Луківна, Кугут Петро Володимирович та Кугут Юлія Петрівна, отримали грамоти за труди в Церкві Христовій (дивіться відео проповіді).

Зі словами вдячності до його преосвященства, духовенства, прихожан і гостей храму, звернувся настоятель о. Анатолій, і виразив надію на те, що і в подальшому владика Сільвестр буде розділяти радість престольного свята парафії.