Сьогодні, 25 лютого , в день святкування Іверської ікони Божої Матері, в нашому храмі відбулося престольне свято. Богослужіння очолив преосвященніший Сільвестр, єпископ Білогородський, вікарій Київської митрополії, ректор Київської духовної академії і семінарії, керуючий Південно-східним київським вікаріатством.
 
Під час Богослужіння, перед Малим входом, за служіння та труди було нагороджено кліриків храму: протоієрея Володимира Козачинського – хрестом із прикрасами; ієрея Василія Клима – камілавкою та наперсним хрестом; диякона Сергія Вознюка було возведений в сан протодиякона.
 
В кінці Божественної Літургії, владика звернувся до прихожан і гостей храму з проповіддю та привітав парафію з престольним святом. Єпископ Сільвестр привітав настоятеля храму: “тому, що саме престольне свято для священника, настоятеля – це вираження повноти церковної радості і присутності саме в церковному храмі” – підкреслив владика. В свою чергу, настоятель подякував архіпастирю за його візит на храмове свято, молитву та духовну підтримку.
В кінці богослужіння був накритий святковий стіл для прихожан та гостей парафії.