Духовенство

Духовенство

Протоієрей Віктор Іващук

Народився в мальовничому селі Новий Кокорів Тернопільської області, що поблизу Почаєва, в сім`ї священика. З раннього дитинства батьки вселили любов до Церкви Христової. Ще підлітком почав нести послух паламаря в місцевому храмі. Вже з юнацьких років мріяв вступити до Київської духовної семінарії, щоб після закінчення отримати сан священика. Вступивши в духовні школи, в скорому часі потрапив на послух в митрополичі покої, де впродовж семи років знаходився під омофором Його Блаженства, Блаженнішого митрополита Київського І всієї України Володимира. Будучи послушником митрополита Володимира, всі ці роки мав можливість не тільки допомагати йому в богослужінні та повсякденному житті, а саме головне, навчатися його мудрості та брати приклад живої віри. Після 8-річного навчання в духовних школах одружився та прийняв з рук Блаженнішого Володимира (Сабодана) сан диякона та священика. За короткий період потрудився в храмі Всіх Святих на місці будівництва Кафедрального собору й згодом отримав благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія розпочати будівництво храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця», де продовжую свій пастирський труд по цей день.

 

Життєва хронологія

 

Протоієрей Володимир Козачинський

Народився на Полтавщині, в селі Червона Знам’янка 20 березня 1981 року. До віри прийшов вже у свідомому віці. Першою воцерковилася мати, а вже через сім років Володимир разом зі старшим братом Олексієм. Значною людиною у житті став тренер з бойових мистецтв. Саме він заохотив мене відкрити Святе Євангеліє.
Бажання мати духовну освіту виникло ще під час навчання в Кременчуцькому Політехнічному Університеті. Після отримання диплому працював інженером-коструктором, а в неділю та свята паламарив у сільському храмі. Тож, у 2005 році вступив до семінарії, а згодом академії київських духовних шкіл. Висвячений у сан диякона у 2013 році. Через кілька місяців було звершено таїнство священицької хіротонії. Направлений на служіння до Храму Всіх Святих (храмового комплексу кафедрального собору Воскресіння Христова). З 2016 року – клірик храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця».

 

Фотохроніка

 

Ієрей Василій Клим

Народився в Львівській області 21 лютого 1994 року, ще в ранньому дитинстві батьки переїхали на Закарпаття, де я і прожив все дитинство і початок свого зрілого життя. Під час навчання в школі, прислуговував в
Свято-Успенському чоловічому монастирі, звідки і почалося моє церковне життя. В 9 класі, з’явилося чітке бажання поступити в семінарію, Слава Богу це бажання повноцінно здійснилося в 2015 році. Під час навчання в Київській Духовній Семінарії, познаймився зі своєю майбутньою дружиною, відразу після випуску ми одружилися. 22 липня 2018 року, в моєму житті сталася велика подія, після 10 років як з’явилась думка стати священником, Всемилостивий Господь подарував, реалізував це бажання. З моменту священницької хіротонії життя стало зовсім іншим, відчуття неначе заново народився. Слова Спасителя: «Не ви Мене вибрали, а я Вас вибрав» – кожний раз сприймаю особисто для себе по – новому і все більше розумію своє недостоїнство.

 

Життєва хронологія

 

Диякон Сергій Вознюк

Народився 19 липня 1992 року в селі Новий Кокорів Тернопільської області, в багатодітній сім’ї священика. З самого раннього дитинства, з 5- ти років, почав паламарити, а пізніше читати і співати на кліросі. Після школи вступив до Кременецького філіалу Почаївської духовної семінарії на регентсько-богословське відділення. У 2012 році почав своє навчання у Київської духовної семінарії. Перший рік співав у хорі, пізніше виконував послух іподиакона владики Миколая (Поштового). Під час навчання одружився. По Милості Божій, 30 квітня 2016 року, висвячений Блаженнішим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України, у сан диякона і направлений на служіння в храмовий комплекс на честь Різдва Христового в Києві на Березняках. Благословенням владики Климента, 31 січня 2017 року, перейшов у храмовий комплекс на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця”. 2-го квітня 2018 року нагороджений камилавкою.

 

Фотохроніка