Духовенство

Духовенство

Протоієрей Віктор Іващук

Народився в мальовничому селі Новий Кокорів Тернопільської області, що поблизу Почаєва, в сім`ї священика. З раннього дитинства батьки вселили любов до Церкви Христової. Ще підлітком почав нести послух паламаря в місцевому храмі. Вже з юнацьких років мріяв вступити до Київської духовної семінарії, щоб після закінчення отримати сан священика. Вступивши в духовні школи, в скорому часі потрапив на послух в митрополичі покої, де впродовж семи років знаходився під омофором Його Блаженства, Блаженнішого митрополита Київського І всієї України Володимира. Будучи послушником митрополита Володимира, всі ці роки мав можливість не тільки допомагати йому в богослужінні та повсякденному житті, а саме головне, навчатися його мудрості та брати приклад живої віри. Після 8-річного навчання в духовних школах одружився та прийняв з рук Блаженнішого Володимира (Сабодана) сан диякона та священика. За короткий період потрудився в храмі Всіх Святих на місці будівництва Кафедрального собору й згодом отримав благословення Блаженнішого митрополита Онуфрія розпочати будівництво храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця», де продовжую свій пастирський труд по цей день.

 

Життєва хронологія

 

Ієрей Василій Клим

Народився в Львівській області 21 лютого 1994 року, ще в ранньому дитинстві батьки переїхали на Закарпаття, де я і прожив все дитинство і початок свого зрілого життя. Під час навчання в школі, прислуговував в
Свято-Успенському чоловічому монастирі, звідки і почалося моє церковне життя. В 9 класі, з’явилося чітке бажання поступити в семінарію, Слава Богу це бажання повноцінно здійснилося в 2015 році. Під час навчання в Київській Духовній Семінарії, познаймився зі своєю майбутньою дружиною, відразу після випуску ми одружилися. 22 липня 2018 року, в моєму житті сталася велика подія, після 10 років як з’явилась думка стати священником, Всемилостивий Господь подарував, реалізував це бажання. З моменту священницької хіротонії життя стало зовсім іншим, відчуття неначе заново народився. Слова Спасителя: «Не ви Мене вибрали, а я Вас вибрав» – кожний раз сприймаю особисто для себе по – новому і все більше розумію своє недостоїнство.

 

Життєва хронологія

 

Ієрей Михаїл Гичка

Народився 22 жовтня 1998 року, в с. Сокирниця, Хустського району, Закарпатської області. З раннього віку ніс послух паламаря у сільському храмі. Мрією дитинства було вступити на навчання до Духовної Семінарії, щоб у майбутньому стати священиком. І ця мрія з плином часу реалізувалася – після закінчення школи, я продовжив своє навчання у Київській духовній семінарії. Паралельно з навчанням, я ніс послух іподиякона в Керуючого справами УПЦ – митрополита Антонія(Паканич), де, під його мудрим керівництвом, почерпнув для себе багато чого корисного як в богослужебному плані, так і в плані життєвому.
З благословіння Блаженнішого Онуфрія, Предстоятеля УПЦ, 4 грудня 2019 року я був рукопокладений в сан диякона, а 19 грудня того ж року – в сан священика. На сьогоднішній день несу свій священицький послух в храмовому комплексі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця»

 

Фотохроніка

 

Протодиякон Сергій Вознюк

Народився 19 липня 1992 року в селі Новий Кокорів Тернопільської області, в багатодітній сім’ї священика. З самого раннього дитинства, з 5- ти років, почав паламарити, а пізніше читати і співати на кліросі. Після школи вступив до Кременецького філіалу Почаївської духовної семінарії на регентсько-богословське відділення. У 2012 році почав своє навчання у Київської духовної семінарії. Перший рік співав у хорі, пізніше виконував послух іподиакона владики Миколая (Поштового). Під час навчання одружився. По Милості Божій, 30 квітня 2016 року, висвячений Блаженнішим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України, у сан диякона і направлений на служіння в храмовий комплекс на честь Різдва Христового в Києві на Березняках. Благословенням владики Климента, 31 січня 2017 року, перейшов у храмовий комплекс на честь ікони Божої Матері “Скоропослушниця”. 2-го квітня 2018 року нагороджений камилавкою.

 

Фотохроніка