ДУХОВЕНСТВО
ДУХОВЕНСТВО
Настоятель храмового комплексу на честь ікони Божої Матері "Скоропослушниця"
Протоієрей
Віктор Іващук
«З раннього дитинства батьки вселили мені любов до Церкви Христової.

Ще підлітком я почав нести послух паламаря у місцевому храмі та мріяв вступити до Київської духовної семінарії, щоб після закінчення отримати сан священника.

Вступивши у духовні школи, потрапив на послух у митрополичі покої, де впродовж семи років знаходився під омофором Його Блаженства, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира (Сабодана).

Будучи послушником Митрополита Володимира, я мав можливість не тільки допомагати йому в богослужінні та повсякденному житті, а найголовніше, навчатися його мудрості та брати приклад живої віри.

Після 8-річного навчання у духовних школах одружився та прийняв з рук Блаженнішого Володимира сан диякона та священника.

За короткий період потрудився у храмі Всіх Святих на місці будівництва Кафедрального собору та згодом отримав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія розпочати будівництво храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця», де продовжую свій пастирський труд по цей день».


Життєва хронологія:

Протоієрей Віктор Іващук народився 13 лютого 1983 року в селі Новий Кокорів Тернопільської області у родині священника.

У 2000 році закінчив Кременецький ліцей і вступив до Київської духовної семінарії, яку закінчив у 2004 році.

3 2006 по 2008 роки - іподиякон Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

У 2008 році закінчив Духовну академію і захистив кандидатську дисертацію на тему : «Випускники Київської духовної академії в період репресій 20-48 років XX ст».

23 листопада 2008 року висвячений у сан диякона Блаженнішим Митрополитом Володимиром у Трапезному храмі Києво-Печерської Лаври і призначений помічником голови Приходської ради, відповідальним за будівництво Свято-Воскресенського Кафедрального собору у місті Києві.

19 грудня 2008 року висвячений у сан священника Предстоятелем УПЦ у Миколаївському соборі Покровського жіночого монастиря столиці.

13 квітня 2009 року возведений у сан протоієрея і удостоєний права носіння хреста з прикрасами.

1 травня 2011 року – нагороджений правом носіння митри.

1 листопада 2012 року Указом Блаженнішого Митрополита Володимира призначений на посаду секретаря по місту Києву Київської єпархії.

8 квітня 2015 року Предстоятелем УПЦ Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм у Трапезному храмі Антонія і Феодосія Києво-Печерської лаври удостоєний права служіння з відкрими Царськими вратами до «Отче наш».

Ієрей
Василій Клим
«Під час навчання в школі я прислуговував у Свято-Успенському чоловічому монастирі, звідки і почалося моє церковне життя. У 9 класі зявилося чітке бажання поступити у семінарію.

Під час навчання у Київській Духовній семінарії я познаймився зі своєю майбутньою дружиною, відразу після випуску ми одружилися. Таїнство Вінчання звершив архієпископ (нині – митрополит Ніжинський і Прилуцький) Климент (Вечеря).

22 липня 2018 року у моєму житті сталася велика подія – через 10 років після того, як з'явилась думка стати священником, Всемилостивий Господь реалізував це бажання.

З моменту священницької хіротонії життя стало зовсім іншим, таке відчуття, неначе заново народився.

Слова Спасителя: «Не ви Мене вибрали, а я Вас вибрав» кожен раз сприймаю особисто для себе по - новому і все більше розумію своє недостоїнство».

Життєва хронологія:

Ієрей Василій Клим народився у Львівській області 21 лютого 1994 року, ще в ранньому дитинстві батьки переїхали на Закарпаття.

З 2008 року по 2012 рік виконував послух читця та паламаря в Свято-Успенському чоловічому монастирі села Кічерний Воловецького р-ну Закарпатської області.

У 2012 році вступив до Карпатського університету імені Августина Волошина, де отримав диплом бакалавра за напрямом філософії (з відзнакою) у 2016 році.

У 2015 році благословенням архієпископа Мукачівського й Ужгородського Феодора був переведений до другого класу Київської духовної семінарії.

11 червня 2017 року закінчив Київську духовну семінарію зі ступенем бакалавра богослов'я.

10 вересня 2017 року в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври за Божественною Літургією висвячений у сан диякона Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

22 липня 2018 року в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври за Божественною Літургією висвячений у сан ієрея Блаженнішим митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм.

25 лютого 2019 року нагороджений камілавкою та правом носіння золотого наперсного хреста.


Ієрей
Михаїл Гичка
Народився 22 жовтня 1998 року, в с. Сокирниця, Хустського району, Закарпатської області. З раннього віку ніс послух паламаря у сільському храмі. Мрією дитинства було вступити на навчання до Духовної Семінарії, щоб у майбутньому стати священиком. І ця мрія з плином часу реалізувалася - після закінчення школи, я продовжив своє навчання у Київській духовній семінарії. Паралельно з навчанням, я ніс послух іподиякона в Керуючого справами УПЦ - митрополита Антонія(Паканич), де, під його мудрим керівництвом, почерпнув для себе багато чого корисного як в богослужебному плані, так і в плані життєвому.
З благословіння Блаженнішого Онуфрія, Предстоятеля УПЦ, 4 грудня 2019 року я був рукопокладений в сан диякона , а 19 грудня того ж року - в сан священика. На сьогоднішній день несу свій священицький послух в храмовому комплексі на честь ікони Пресвятої Богородиці «Скоропослушниця».
Протодиякон
Сергій
Вознюк
Народився 19 липня 1992 року в с в селі Новий Кокорів Тернопільської області, в багатодітній сім'ї священика. З самого раннього дитинства, з 5- ти років, почав паламарити, а пізніше читати і співати на кліросі. Після школи вступив до Кременецького філіалу Почаївської духовної семінарії на регентсько-богословське відділення. У 2012 році почав своє навчання у Київської духовної семінарії. Перший рік співав у хорі, пізніше виконував послух іподиакона владики Миколая (Поштового). Під час навчання одружився.

По Милості Божій, 30 квітня 2016 року, висвячений Блаженнішим Онуфрієм, митрополитом Київським і всієї України, у сан диякона і направлений на служіння в храмовий комплекс на честь Різдва Христового в Києві на Березняках. Благословенням владики Климента, 31 січня 2017 року, перейшов у храмовий комплекс на честь ікони Божої Матері "Скоропослушниця".
2-го квітня 2018 року нагороджений камилавкою.


Made on
Tilda