2014
Історія храму
Початок історії нашого храмового комплексу на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця» сягає 2014 року.

Саме тоді було розпочато процес підготовки і збору документів для будівництва.

Наступного року, 19 серпня, у день свята Преображення Господнього, був звершений чин освячення місця під будівництво маленького храму на честь Іверської ікони Божої Матері.По благословінню Митрополита Київського і всієї України Онуфрія чин освячення очолив вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський (нині – митрополит Ніжинський і Прилуцький) Климент (Вечеря).

Після звершення чину освячення владика привітав настоятеля майбутнього храму,протоієрея Віктора Іващука з початком возведення нового храму у столиці України.Вже через рік сталася знакова подія у житті нашої релігійної громади «Скоропослушниця».

26 жовтня 2016 року, у день престольного свята Іверської ікони Божої Матері була звершена перша Божествення літургія у новозбудованому храмі.2016
Year
Богослужіння престольного свята очолив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) у співслужінні з єпископом Климентом, настоятелем храму протоієреєм Віктором Іващуком та духовенством м. Києва.

Наприкінці богослужіння владика Антоній освятив накупольний хрест, який пізніше був встановлений на купол храму.

26 жовтня 2016 року
15 червня 2017 року в храм прибула ікона Божої Матері «Іверська» з Афону
15 червня 2017 року до храму прибула ікона Божої Матері «Іверська», написана та освячена в Іверському монастирі Святої Гори Афон.


Зустрічали святиню вікарій Київської Митрополії єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним вікаріатством м. Києва, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк та духовенство благочиння.На даний час, продовжується будівництво великого і головного храму на честь ікони Божої Матері «Скоропослушниця».
26 серпня 2016 року, єпископом Кліментом, був звершений чин закладки каменю під будівництво храму.

По Промислу Божому, перед святом Преображення Господнього, 18 серпня 2018 року, було освячено та встановлено куполи на храм.


22 листопада 2019 року, у день престольного свята, ікони Божої Матері "Скоропослушниця", відбулося освячення та встановлення накупольних хрестів. Чин освячення звершив вікарій Київської Митрополії, єпископ Білогородський Сильвестр (Стойчев).


На запитання настоятелю: чому храм будується саме на честь цієї ікони Божої Матері?
Отець Віктор відповідає:
«У 2012 році під час перебування у монастирі Дохіар, молячись біля ікони «Скоропослушниця», я відчув особливу благодать і тепло, з тих пір з'явилася думка побудувати храм Божій Матері «Скоропослушниця» і в Києві».


Made on
Tilda